O mnie

IMG_2112p3333

Anna Głębocka

Jestem psychologiem. Szkoliłam się na Wydziale Psychologii UW, ukończyłam dwie specjalizacje: wspieranie rozwoju osobowości i psychoterapia. Następnie ukończyłam studia podyplomowe Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, również na UW, a także Podyplomowe Przygotowanie Pedagogiczne Nauczycieli na Wydziale Nauk Humanistycznych SGGW.

Ukończyłam szkolenia „Zostań Coachem Rodzicielskim” oraz „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców cz.1”.

Odbyłam staż zawodowy w trzech miejscach:
w Akademickim Ośrodku Psychoterapii przy ulicy Smyczkowej 11a,
w Samodzielnym Wojewódzkim Zespole Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie – na oddziale Rehabilitacji Psychiatrycznej przy ulicy Dolnej w Warszawie
oraz w Fundacji Sto Pociech przy ulicy Freta 20/24a

Pracowałam w szkole podstawowej i gimnazjum w Michałowicach jako psycholog szkolny.

Prowadziłam warsztaty dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych, w tym dla nauczycieli z takich tematów jak: integracja, zarządzanie stresem, zarządzanie czasem, techniki pamięciowe w nauce, wewnętrzna motywacja, seksualność, asertywność, jak pomóc osobie w depresji, komunikacja z dzieckiem, w tym: „jak mówić, żeby dzieci nas słuchały, jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły”, nagrody i kary – czy działają, zachęcanie do współpracy, dobra więź z dzieckiem, praca z dziećmi sprawiającymi trudności wychowawcze.

Pracowałam również z klientami indywidualnie w procesie coachingu i prowadząc rozmowy wspierające. Była to praca w takich tematach jak: poszukiwanie ścieżki kariery zawodowej, stres przed wystąpieniami publicznymi, trudności związane z rodziną, kryzysy życiowe.

Prowadziłam również konsultacje grupowe dla osób pracujących z dziećmi.

Współpracowałam z warszawskim Centrum Praw Kobiet, Stowarzyszeniem Wiosna oraz z Wyższą Szkołą Przedsiębiorczość Beaty Mydłowskiej.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i matką. Pasjonuję się pracą z ludźmi. Kocham góry. Interesuję się ekologią i zdrowym odżywianiem.