Opinie o mnie

Aniu, Twój spokój i opanowanie są godne podziwu. Posiadasz niezwykłą intuicję w stosunku do innych, świetnie czytasz emocje ludzi i trafnie je określasz. W kontakcie z Tobą miałam poczucie bezpieczeństwa, ponieważ czułam, że Twoja wrażliwość nie pozwoli na to, abym odczuwała jakikolwiek dyskomfort. Dałaś mi poczucie zaopiekowania.
Gdy myślęo Tobie w emocjach pojawia się poczucie bezpieczeństwa, zadowolenie, odprężenie, spokój.
Asia

 

Bardzo miła, ciepła, sympatyczna osoba, wzbudzająca zaufanie.
Karina

 

Brałam udział w warsztatach „Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały, jak słuchać, żeby do nas mówiły” współprowadzonych przez Anię. Moja opinia – cudownie, profesjonalnie prowadzone zajęcia,wiedza tematyczna poparta przykładami zaczerpniętymi z życia codziennego, co sprawiało, że naprawdę można było z nich czerpać i otworzyć się bez skrępowania.

Na poparcie tego co powyżej dodam, że wybieram się na kolejne warsztaty prowadzone przez Anię.
Magda

 

Bardzo ciekawy warsztat Ani „Ja asertywna”, w którym miałam przyjemność uczestniczyć i który potraktowałam ogromnie serio – uświadomił mi jak wiele muszę się w życiu jeszcze nauczyć, aby być … asertywną.
Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu Ani i ogromnie dziękuję jej za cenne, wypunktowane wskazówki przekazane podczas warsztatu.
Ze względu na jej zaangażowanie w wykonywaną pracę,tak wielkie poświęcenie uwagi każdej uczestniczce, wzbudzenie motywacji do działania – widzę w niej przyszłą Louise Hay, czy też naszą Ewę Foley.
Renata

 

Warsztat z asertywności prowadzony przez Anię bardzo ciekawy i pomocny.Ania to osoba rzeczowa i otwarta. Doskonale czuwa nad właściwym torem szkolenia,umie wysłuchać, a jednocześnie przystopować uczestniczki kiedy odbiegają od głównego tematu zajęć.
Monika

 

Miałam okazję być na warsztatach prowadzonych m.in. przez Anię i zapamiętałam ją jako wnikliwą obserwatorkę, z bardzo dużą uwagą słuchała co uczestniczki mają do powiedzenia i podążała za tym. Polecam bardzo gorąco warsztat z Jej udziałem.
Iza

 

Miałam przyjemność pracować z Anią jako coachem przez kilka miesięcy. Urzekła mnie jej umiejętność słuchania i wnikliwej obserwacji. W toku coachingu dzięki umiejętnie stosowanym przez Anię narzędziom wiele dowiedziałam się o sobie. Przy jej wsparciu podjęłam ważne dla siebie decyzje i wyznaczyłam cele, do których realizacji teraz dążę. Dzięki coachingowi z Anią zaszły w moim życiu pewne zmiany i otworzyłam się na sprawy, które wcześniej były głęboko ukrywane. Jestem jej za to bardzo wdzięczna i serdecznie polecam pracę z Anią osobom, które chcą poczuć się wysłuchane i które chcą poznać siebie lepiej i zmienić coś w swoim życiu.
Sylwia

 

Byłam na pierwszej części,bardzo ciekawy warsztat,polecam gorąco.Zmiany już wprowadzam w życie.Bardzo chętnie pójdę na drugą część -w sobotę. Pozdrawiam Mirka
Mirka

 

Bardzo ciekawy, interesująco poprowadzony i przede wszystkim pomocny i uświadamiający warsztat. Osoba prowadząca konkretna i otwarta.
Ania

 

Na warsztatach prowadzonych przez Anię nauczyłam się kilku prostych, zdawałoby się, sposobów jak rozwiązywać konflikty, jak usamodzielniać dzieci, jak egzekwować konsekwencje, nie raniąc ich przy tym. Warsztaty te pozwoliły mi wzmocnić więzi i pogłębić relacje z dziećmi i z moim partnerem.
Fajnie było obserwować jak zmieniają się zachowania moich dzieci w reakcję na zmianę moich zachowań.
Gorąco polecam te warsztaty dzieciatym i niedzieciatym.
Joanna

 

Spokojna, sympatyczna, otwarta osoba prowadząca.
Ela

Rzeczowo, konkretnie, bez wchodzenia w teorię (zbytnio). Ania dała mi możliwość poznania swojego stopnia asertywności i podała narzędzia do pracy nad sobą i rozwojem swojej asertywności.
Dziękuję.
Ania

 

Ania jest bardzo ciepłą i otwartą osobą, dobrze się z nią pracuje. Warto pójść na prowadzone przez nią warsztaty, bo dużo można się na nich dowiedzieć.

 

W ciekawy sposób prowadzone warsztaty, połączone z wiedzą i praktyką.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *